Tworzymy piękny uśmiech

e-rejestracja:

nazwisko i imię*:

telefon*:

e-mail*:

sugerowany termin*:

Pokój dziecięcy

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym zazwyczaj budzi lęk i strach małych pacjentów, ale w naszym Centrum Unident jest inaczej. Dokładamy wszelkich starań by nasze “maluszki” czuły się u nas jak u siebie.

W celu oswojenia się tych najmłodszych z gabinetem, narzędziami stomatologicznymi, personelem w fartuchach i wszystkich tych dziwnych, nieznanych dla nich przedmiotów wprowadziliśmy bezpłatne WIZYTY ADAPTACYJNE. Dzięki temu nasze pociechy mają możliwość poznać otaczające ich nieznane środowisko i przyzwyczaić się do niego, a co za tym idzie przełamać strach przed dentystą. Dla ich komfortu stworzyliśmy także POKÓJ DZIECIĘCY, w którym mały pacjent znajdzie zabawki, kredki, kartony, kolorowe książeczki z bajkami. To sprawi, że wizytę u stomatologa będzie traktował jako formę zabawy a nie przykre przeżycie.

Nasi stomatolodzy dbają o zdrowy i piękny uśmiech już od najmłodszych lat pacjenta. Prowadzimy kompleksowe leczenie, które obejmuje m.in.:

  • fluoryzację – dzięki niej ząbki są bardziej odporne na kwasy i na bakterie powodujące próchnicę
  • leczenie próchnicy zębów mlecznych z zastosowaniem kolorowych materiałów wypełniających TWINKY STAR – każdy maluch może wybrać sobie kolorek wypełnienia ząbka, który lubi najbardziej
  • lakierowanie, czyli uszczelnianie bruzd, szczelin i zagłębień w ząbkach, co również zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy
  • bezbolesne znieczulenie, które gwarantuje nie tylko bezbolesność podczas trwania zabiegu leczniczego, ale także nieodczuwanie bólu w procesie podawania znieczulenia.